KONST / Litografier / Färglitografi 7515293
nr 751 5293
Peder Duke
(1938-2003), Sverige
Färglitografi , Peder Duke (1938-2003), 10/200, signerad-83, motivets mått: 56x56
Peder Duke, född 1938 i Stockholm, död 2003, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 april 2012
kl 17:28:34
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr
Peder Duke
Läs mer om Peder Duke